Poznaj naszą firmę

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu firmę Hamri Plus s.r.o.

Firma Hamri Plus s.r.o. powstała na początku 2016 roku i bazuje na naszym wieloletnim doświadczeniu w wybranych dziedzinach przemysłu i usług. Jesteśmy wdzięczni Bogu za to, że możemy pracować nad realizacją ciekawych projektów, a przede wszystkim współpracować z wieloma ekspertami z całych Czech, Słowacji, Polski, Niemiec, Austrii, Wielkiej Brytanii, Stany Zjednoczone i wiele innych krajów.

W ramach naszych projektów na wybrane usługi kładziemy nacisk na pomoc naszym klientom w obszarach, które ich dotyczą. Jednocześnie jesteśmy oddani projektom non-profit, które pomagają tym, którzy potrzebują naszej pomocy - szczególnie w dziedzinie duchowej. Działalność non-profit jest prowadzona przez czeskie stowarzyszenie I4U, założone w 2009 roku.

 

Na co kładziemy nacisk

Nie zawsze wszystko się udaje (mogą być za to odpowiedzialne np. różne nieprzewidziane okoliczności), ale wciąż staramy się podkreślać:

- otwartość i przejrzystość - staramy się przybliżyć naszym klientom pozytywne i negatywne strony produktów i usług
- jakość - staramy się oferować najlepszy stosunek (cena / jakość)
- uczciwość - jesteśmy odpowiedzialni przed naszymi klientami i przed Bogiem - cieszymy się, że możemy spojrzeć Ci w oczy

 

Projekty i usługi

Dowiedz się więcej o naszych kluczowych projektach i działaniach...Cieszymy się na współpracę z Tobą

Zapraszamy do kontaktu w każdej chwili, jesteśmy do Państwa dyspozycji...DryPol® System

Skuteczny system suszenia dla Twojego budynku. System DryPol® to unikalna elektroniczna izolacja budynków, która niezawodnie rozwiązuje usuwanie wilgoci w prawie każdym murze, może pomóc w wyeliminowaniu różnych pleśni lub np. zaoszczędzić znaczne środki na ogrzewanie. Przedmioty nie ucierpią, brak interwencji budowlanej, na przykład w porównaniu z podcinaniem lub wtryskiem chemicznym.

Więcej informacji: www.wilgotnost-budynkow.pl

MOTORcheckUP

Test chromatograficzny niemal każdego silnika. Dzięki MOTORcheckUP właściciele samochodów, innych środków transportu czy różnych maszyn i urządzeń mogą szybko i przeprowadzić ukierunkowaną diagnostykę silnika, a tym samym na czas rozpoznać usterki i ich przyczyny. Dzięki temu mogą zapobiegać możliwym uszkodzeniom silnika, a tym samym wpłyną na zaoszczędzenie znacznych środków, wydłużenie żywotności silnika i poprawienie jego wydajności.
Jesteśmy wyłącznym sprzedawcą testu chromatograficznego silnika MOTORcheckUP na Czechy, Słowację i Polskę.

Więcej informacji: www.TestMotoru.cz

ProfiBusiness.world a ProfiBusiness.eu

Międzynarodowe platformy biznesowe ProfiBusiness.world i ProfiBusiness.eu łączą firmy różnej wielkości, form i dziedzin działalności. Platformy ProfiBusiness.world i ProfiBusiness.eu obsługują import, eksport, akwizycja, współpraca biznesowa i inwestycje dla firm i osób prywatnych z całego świata.
Umożliwia proste, szybkie, wydajne i tanie oferowanie swoich produktów i usług nowym partnerom w Twoim kraju, a także w innych krajach w Europie lub na całym świecie. Wyszukiwarki również korzystają z platformy nowi dostawcy, partnerzy biznesowi lub ciekawe przejęcia. Jest to również interesujące dla inwestorów lub firm poszukujących inwestorów...


Więcej informacji: www.ProfiBusiness.world nebo www.ProfiBusiness.eu

Pracujemy razem

Chętnie współpracujemy z wieloma wspaniałymi partnerami z całego świata...

W ramach naszych projektów współpracujemy z szeregiem partnerów z Czech, Słowacji, Polski, Niemiec, Austrii, Stanów Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii i wielu innych krajów. Jesteśmy wdzięczni, że współpraca przebiega na odpowiednim poziomie, długofalowa, a przede wszystkim korzystna dla naszych klientów i użytkowników.

Naszymi partnerami są m.in.:

- małe i duże firmy, mali handlowcy
- miasta i gminy
- media
- Agencje PR i reklamowe
- eksperci z wybranych zawodów
- organizacje non-profit

 

Współpracuj z nami

Jesteśmy zawsze otwarci na różne formy współpracy...

Obecnie nie poszukujemy żadnych współpracowników do naszego zespołu, ale jeśli jesteś zainteresowany współpracą nie wahaj się z nami skontaktować w dowolnym momencie.

Kontakt:

- wyślij nam swoje CV i doświadczenie
- wyślij wszystko do petr.hamrozi@hamri.cz


Skontaktuj się z nami

Oddział w Polsce
Hamri Plus s.r.o.
Tadeusza Kościuszki 11
43-400 Cieszyn
Polska

Działamy na terenie Czech, Słowacji i Polski
Skorzystaj z naszych usług
w różnych regionach

info@hamri.pl

+48 530 397 162

Twoja wiadomość została do nas wysłana. Dziękuję Ci!